Чоловік харчувався тількu картоплею і всього за тuждень він домігся істотнuх змін

Життєві історії

Які тільки дієти не випробують на собі люди по всьому світу. На просторах інтернету можна знайти величезну кількість порад про те, як скинути вагу, але не менш важливо пройти цей шлях без шкоди для здоров’я, про що не завжди пам’ятають цінителі стрункої фігури, інформує Ukr.Media.

Блогер Роб Рівера вирішив випробувати експериментальну дієту, за умовами якої весь його раціон складався тільки з картоплі. Адже, як відомо, коренеплід належить до числа дієтичних продуктів і містить різні корисні компоненти: клітковину, білок, антиоксиданти, калій, вітаміни C і B6. Але чи буде дієта нешкідливою, якщо харчуватися однією лише картоплею? Це і вирішив дізнатися Роб.

Роб вирішив провести експеримент і харчуватися виключно картоплею протягом тижня

На експеримент блогер відвів тиждень, протягом якого він харчувався тільки картоплею різних способів приготування без додавання солі та олії, а також пив тільки чай і каву без кофеїну. На момент початку дієти він важив 62 кілограми, а обхват його талії становив 78 сантиметрів.

«Мені було цікаво дізнатися, чи зміняться мої параметри за цей тиждень».

Через кілька днів картопляної дієти блогер помітив зміни у своєму самопочутті.

Я звернувся до свого лікаря, і він пояснив, що у мене в крові дуже сильно впав рівень цукру та електролітів — поділився зі своїми підписниками Роб.

Щоб позбутися від нездужання, блогеру довелося включити у свій раціон трохи фруктів і додавати по щіпки солі в їжу, оскільки без них він відчував себе позбавленим енергії. Але попри мінуси, картопляна дієта впоралася зі своїм головним завданням.

Всього за тиждень Роб домігся істотних змін

Я схуд приблизно на три кілограми і втратив десь два сантиметри в талії. В принципі, вживання будь-якої низькокалорійної їжі протягом тижня призведе приблизно до такого ж результату, але без цукру і солі я б не впорався — резюмував Роб.

Таким чином блогер особисто переконався в дієвості картопляної дієти, проте зізнався, що вона далася йому нелегко, і йому б не хотілося коли-небудь повторити цей експеримент, оскільки у цього способу схуднення є куди більш здорові і поживні альтернативи.

Оцените статью
Добавить комментарий