87-річнuй брuтанець після смерті залuшuв подарункu для сусідської дівчuнкu на 13 років вперед

Життєві історії

Між людьми похилого віку та дітьми існує особливий зв’язок. Разом вони можуть проводити багато годин і ніколи ні старшому, ні молодшому не буде нудно.

У невеликому британському містечку Баррі жив 87-річний Кен Уотсон. До виходу на пенсію чоловік працював водолазом. Він любив слухати оперу, сам грав на кількох інструментах. Шість років тому Кен овдовів. І хоча у нього була дочка, але ось онуків не було. Літній чоловік дуже хотів поняньчитися з малюком.

Два роки тому у молодої пари Вільямс, яка жила по сусідству з Уотсоном, народилася дівчинка на ім’я Каді. Таким чином Кен став «сусідським дідусем». Він часто приходив в гості до сусідів, щоб пограти з Каді. Уотсон дуже мріяв дожити до ста років, щоб побачити, як дівчинка виросте.

На жаль, ніхто не вічний. Одного разу Кена не стало. Після похорону до батьків Каді зайшла дочка містера Уотсона. Вона принесла чотирнадцять пакетів, які були загорнуті в подарункові упаковки. Спочатку молоде подружжя не знало, що там всередині.

 

Дочка Кена все пояснила. Уотсон підготував для Каді чотирнадцять подарунків на Різдво. Кожен був підписаний, в який рік його дарувати. Один призначався на це свято. Ним виявилася книжка з різдвяними історіями. Подружжя Уотсон навіть розплакалися від доброго вчинку їхнього сусіда.

Швидше за все, Каді не запам’ятала тих днів, які вона провела в разом з Кеном. Але зате до шістнадцяти років вона буде отримувати від милого дідуся подарунки на Різдво.

Оцените статью
Добавить комментарий