7 народнuх прuкмет, які обіцяють швuдкuй прuбуток

Життєві історії

Прикмети до грошей: що віщує швидкий прибуток.

Основні прикмети до грошей:

1. Кров з порізу чи рани потрапила на купюру. Отже, збільшення у фінансах не за горами, інформує Ukr.Media.

2. Свербить долоня. Традиційно вважають, що права рука свербить до прибутку, ліва — до витрат. Але у деяких людей ситуація прямо протилежна, тому потрібно трохи поспостерігати за подіями.

3. Бродяча тварина, яка прибилася до будинку. Найчастіше вісниками майбутнього грошового надходження виступають кішки або собаки.

4. Постійно приходять в руки великі купюри. Якщо останнім часом давати зарплату, повертати борги або дарувати гроші стали «великими» папірцями, то в майбутньому можна очікувати значних фінансових приємностей.

5. Випадково використовувати цукор замість солі. Не важливо, відбудеться це при готуванні або під час трапези — в будь-якому випадку така помилка віщує гроші.

6. Розбити посуд. Особливо в цьому сенсі цінується кришталь. Упустити вазу, тарілку або келих — ознака, що вказує на швидку посмішку фінансової удачі.

7. Вступити в екскременти. Мабуть, немає більш надійної ознаки матеріального зростання. Те ж саме стосується і раптового бажання пташки спорожнитися на голову або одяг людини: жертву такого «нападу» обов’язково чекає несподіваний прибуток.

Багато самостійно виробляють для себе систему грошових прикмет. На дохід може вказувати що завгодно — зламаний каблук, біла кішка, дзвінок від одного зі знайомих… Єдина умова для того, щоб прийняти «саморобну» прикмету в роботу, — після неї незмінно повинні спостерігатися надходження фінансів. Вірити чи ні — вибір кожної окремої особистості. Але народна мудрість базується на досвіді багатьох поколінь, тому ігнорувати її не варто: будь-які знання можуть стати в нагоді, якщо вміти ними користуватися.

Оцените статью
Добавить комментарий